Altair Inspire Extrude Metal

Optymalny proces wyciskania.

Każda firma zajmująca się wyciskaniem stara się wyeliminować kosztowne prototypy i skrócić cykle projektowania. Inspire Extrude Metal to łatwe w obsłudze narzędzie, które pozwala na lepsze zrozumienie w jaki sposób cechy profilu i zmienne procesowe wpływają na proces wyciskania.

System pomoże Twojemu zespołowi w zwiększeniu produktywności poprzez zmniejszenie kosztów rozwoju produktu i poprawę jakości procesów jednocześnie zwiększając ich wydajność.

Wirtualne testowanie, walidację, korektę i optymalizację projektów form można w łatwy sposób przeprowadzić w pięcio-krokowym workflow, zapewniając dostęp do oceny możliwości wytwarzania części formowanych wtryskowo, która minimalizuje typowe wady produkcyjne (zniekształcenia, ślady zagłębień, krótkie strzały itp.) przed wykonaniem formy.

Altair oferuje kompleksowy zestaw rozwiązań umożliwiających szybsze opracowywanie innowacyjnych, możliwych do wyprodukowania produktów: od wstępnego projektu części i zrozumienia procesu formowania wtryskowego, po odwzorowanie materiałów wzmacnianych polimerowo oraz wydajną analizę i optymalizację strukturalnej i zmęczeniowej wydajności złożonych części.

Dlaczego warto wybrać Extrude Metal?

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub za pomocą poniższego formularza.