VPI Polska – od ponad 10 lat dostarczamy firmom najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie symulacji technologicznych.

Jako Altair Channel Partner oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie rozwoju produktów, obliczeń i analizy danych. Dostarczamy w pełni zintegrowane oprogramowania do projektowania i symulacji, które przyspieszają tworzenie, optymalizację i badanie innowacyjnych, wydajnych części i zespołów. Umożliwiają one zarówno analitykom symulacji, jak i projektantom szybsze, łatwiejsze i wcześniejsze przeprowadzanie badań „co-jeśli”, skracając tym samym czas wprowadzania produktu na rynek, zmniejszając koszty rozwoju i optymalizując wydajność produktu. Narzędzia symulacyjne oferowane przez nas pozwalają wirtualnie sprawdzić zachowanie i jakość produktu przez uruchomieniem właściwego procesu produkcyjnego.

Symulacje technologiczne w innowacyjny sposób wizualizują proces produkcyjny lub pracę urządzeń w realnych warunkach. Dostarczają precyzyjne wyniki, pozwalające na ocenę wpływu różnych paramentów na cały proces technologiczny. Dzięki zastosowaniu oprogramowania do wirtualnego prototypowania można szybko przewidywać i skutecznie rozwiązywać wszystkie problemy pojawiające się na etapie projektowania.

Nowe metody wirtualnego prototypowania dostarczane przez nas z wykorzystaniem technik wysokiej jakości wizualizacji i interakcji z powodzeniem są stosowane w różnych dziedzinach, takich jak automatyka, przemysł morski czy sektor lotniczy.

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub za pomocą poniższego formularza.